

Світильник точковий вбудований Wolta DJ01-WH
Точковий світильник, GX53, білий DJ01-WH
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wolta |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 132 г |
| Висота | 38 мм |
| Діаметр | 106 мм |
| Діаметр врізного отвору | 87 мм |
| Ширина | 106 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴



