Насос поверхневий Sturm WP9741A - простий в експлуатації, продуктивний самовсмоктувальний відцентровий насос для побутового застосування. Призначений для перекачування чистої води з колодязів, свердловин, накопичувальних резервуарів і відкритих водойм, поливу садів, городів і присадибних ділянок, а також для подачі води для пиття і приготування їжі. У насосі Sturm WP9741A використовується надійний електродвигун потужністю 410 Вт, захищений від перевантажень і перегріву. Корпус насоса, кришка, робоче колесо і корпус двигуна виготовлені з алюмінію для підвищення надійності і збільшення терміну життя агрегату. Глибина всмоктування до 8 м, максимальна висота підйому води 20 м, продуктивність насоса 3300 л/год. Допустима температура рідини, що перекачується, 35 градусів С. Простота встановлення насоса Sturm! WP9741A, компактні розміри і відносно невелика вага роблять його легким і зручним у використанні. Поставляється з гумовим зворотним клапаном, 2-ма адаптерами з кільцями ущільнювачів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Sturm |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Споживана потужність | 410 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 5,45 кг |
| Комплектація | зворотний клапан, штуцера 2шт, |
| Довжина мережевого кабелю | 1,3 м |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Габарити в упаковці | 320х240х240 мм |
| Висота підйому | 20 м |
| Тиск | 4 |
| Глибина забору | 8 м |
| Максимальний розмір частицм | 5 мм |
| Ступінь захисту | 04 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 793 ₴



