
Диск алмазний суцільний 180x22 мм Sturmax 9021M-01-180-22-C
240 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9021M-01-180-22-C
- +380 (50) 551-83-00Vodafone
- +380 (98) 559-48-85Kyivstar
Sturmax 9021M-01-180-22-C - диск алмазний суцільний. Зовнішній діаметр - 180 мм. Внутрішній (посадковий) діаметр - 22.2 мм. Призначений для високоточного різання керамічної плитки, кахлю, мармуру, керамограніту. Суцільна ріжуча кромка з рівномірним алмазним шаром забезпечує чистий та рівний різ, без відколів, що особливо важливо під час роботи з крихкими та декоративними матеріалами. Товщина алмазного шару в 7 мм сприяє тривалому терміну служби диска навіть при інтенсивній експлуатації. Сертифікація MPA Z-03698 гарантує відповідність європейським стандартам якості та безпеки.
Призначення:
- для високоточного різання керамічної плитки, кахлю, мармуру, керамограніту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Sturmax |
| Країна виробник | Китай |
| Обробка матеріалу | Мармур, Граніт, Камінь |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 2.2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 240 ₴



